Kategóriák
Ön itt jár: > >

Karrier

Swarovski Partner Store, Reálszisztéma Kft

Budapest Westend, Budapest Mammut, Árkád Pécs, Árkád Szeged, Malom Kecskemét, Szeged Kárász utca 3.

Swarovski Márkaboltokba keresünk új Csapattagot országszerte (Budapest, Pécs, Kecskemét, Szeged)!

SZERETNÉL CSATLAKOZNI DINAMIKUS CSAPATUNKHOZ? SZENVEDÉLYES ELKÖTELEZETTJE VAGY A DIVATNAK ÉS A STÍLUSNAK? ÖRÖMMEL NYÚJTASZ ELSŐRENDŰ KISZOLGÁLÁST A VÁSÁRLÓKNAK?

Az alábbi pozícióba keresünk teljes munkaidőre kollégát:

BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ

MIRE SZÁMÍTHATSZ?
A divat, ékszerek és kiegészítők világában fogsz dolgozni! A Swarovski termékek szakértőjeként a vásárlóknak fogsz udvarias és figyelmes kiszolgálást nyújtani, segíteni őket a döntésben. A továbbiakban támogatni fogod az üzletvezető és a helyettes munkáját, figyelni fogsz az üzlet rendezettségére és esztétikus berendezésére.

MIT VÁRUNK TŐLED?
Határozott, profi hozzáállású, kifinomult ízlésű kollegát keresünk, ideálisan kereskedelmi tapasztalattal. Aktív angol nyelvtudás alapfeltétel. Amennyiben a Swarovski termékek nagy rajongója vagy a megfelelő munkatapasztalattal, gondolkodásmóddal és munkamorállal, akkor Te lehetsz a megfelelő jelentkező!

HOGY HANGZIK MINDEZ?
Ha így gondolod, várjuk online jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és pár mondatos kísérőlevéllel, miért jelentkezel az:
allas@realszisztema.hu címre.

Az e-mail tárgyában jelöld meg, melyik városba jelentkezel!

FEDEZD FEL A VILÁGOT A SWAROVSKI SZEMÉVEL
WWW.SWAROVSKI.COM

A Reálszisztéma Menedzser Shopok budapesti üzleteibe keresünk talpraesett, magára és környezetére igényes, felelősségteljes ÜZLETVEZETŐ HELYETTEST kereskedelmi tapasztalattal. AKTÍV angol nyelvtudás alapfeltétel! Munkavégzés helye: Westend, Mammut II.

Feladatok:

  • vevők magas színvonalú kiszolgálása, termékismeret és termékajánlás
  • üzletvezető munkájának segítése
  • áruátvétel, áru rendezés
  • kasszázás, számítógépes programok használata

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, aktív használattal - ALAPFELTÉTEL!
  • Igényes önmagára és a környezetére
  • Tud csapatban dolgozni
  • Vevő-központú jó kommunikációs készséggel
  • Gyakorlatias hozzáállás
  • Számítógépes ismeretek (excel, word, internet)

A cég rövid jellemzése

A Reálszisztéma Menedzser Shopok 1990 óta működnek. Célunk a magas minőségű áruválaszték és kiszolgálás fenntartása. Olyan nemzetközi márkákat képvisel a cég mint a Samsonite, Swarovski, Montblanc, Tommy Hilfiger, Guess, Kipling, Porsche Design, Texier stb. Leendő kollégánktól lelkesedést, aktivitást, maximális vevő központúságot és nagyfokú gyakorlatiasságot várunk!

További információ: www.realwebshop.hu és www.realszisztema.hu

E-mailen várjuk fényképes önéletrajzodat pár mondatos kísérőlevéllel, miért szeretnél nálunk dolgozni

E-mail: allas@realszisztema.hu

Hívjon minket
Raktárkészlet
Biztonságos Vásárlás