Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG|
RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével.
RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 0.9 kg |
| Térfogat | 38 liter |
| Színek | Fekete |
| Táska típus | Hátizsák |
| Méret | 33 x 50 x 28 cm |
| Laptop rekesz méret | Nagy méret (15"-17,5") |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | AT Work NXT |
| Garancia | 2 év |
| Akció | -12% |
| Márka | American Tourister |
Hasonló termékek
American Tourister Take2cabin Fedélzeti Hátizsák M/S / 15.6" (Ryanair, Wizzair, Easyjet)
-12%
American Tourister AT Work NXT 3in1 többfunkciós táska / 15.6" (Ryanair, Wizzair, Easyjet)
-8%