Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG|
RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével.
RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 0.6 kg |
| Térfogat | 26 liter |
| Színek | Fekete |
| Táska típus | Hátizsák |
| Méret | 31 x 46,5 x 22,5 cm |
| Laptop rekesz méret | Nagy méret (15"-17,5") |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | Urban Groove |
| Garancia | 2 év |
| Akció | -12% |
| Márka | American Tourister |
| Külső jellemzők | Bőröndre húzható szabadkéz funkció, Palacktartó zseb, Ergonomikus vállpántok |
| Belső felszereltség | Belső rendező |