Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG|
RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével.
RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Női vagy férfi | Női |
| Súly | 0.7 kg |
| Térfogat | 22.5 liter |
| Színek | Bordó |
| Táska típus | Hátizsák |
| Méret | 26 x 52,5 x 20,5 cm |
| Laptop rekesz méret | Közepes méret (11"-15") |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | Urban Tide |
| Garancia | 2 év |
| Akció | -8% |
| Márka | American Tourister |
Hasonló termékek
American Tourister AT Work NXT fedélzeti utazótáska (Ryanair, Wizzair, Easyjet)
-12%
American Tourister Take2cabin Fedélzeti Hátizsák S (Ryanair, Wizzair, Easyjet)
-12%