Leírás és Paraméterek
Állítható vállpánt / cipzáras / külső-belső cipzáras zsebek / RFID védelem / egyéb rendezők / vízlepergető / 7" tablettartót
| Női vagy férfi | Férfi |
| Súly | 0.35 kg |
| Térfogat | 2,8 liter |
| Színek | Szürke |
| Táska típus | Válltáska |
| Méret | 21,5 x 8 x 16,5 cm |
| Laptop rekesz méret | Kis méret (7"-11") |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | SS21 |
| Garancia | 2 év |
| Akció | -10% |
| Márka | Hedgren |