Leírás és Paraméterek
Állítható vállpántok / cipzáras / elején cipzáras zseb / oldalain cipzáras zsebek / 15" laptop tartó / belső cipzáras zseb / bőrönd húzókarra ráhúzható / vízlepergető
| Súly | 1 kg |
| Térfogat | 18,2 liter |
| Színek | Fekete |
| Táska típus | Hátizsák |
| Méret | 26,5 x 13 x 53 cm |
| Laptop rekesz méret | Nagy méret (15"-17,5") |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | FW25 |
| Garancia | 2 év |
| Akció | -10% |
| Márka | Hedgren |