Youtube videók
Leírás és Paraméterek
| Súly | 4.9 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 101/113 liter |
| Méret kategória | Nagy méret (70-79 cm) |
| Színek | Kék |
| Méret | 49,5 x 74 x 31 cm |
| Anyag | Polikarbonát |
| Kollekció | Comby HS |
| Akció | -10% |
| Márka | Hedgren |
| Súly | 4.9 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 101/113 liter |
| Méret kategória | Nagy méret (70-79 cm) |
| Színek | Kék |
| Méret | 49,5 x 74 x 31 cm |
| Anyag | Polikarbonát |
| Kollekció | Comby HS |
| Akció | -10% |
| Márka | Hedgren |