Leírás és Paraméterek
Állítható pánt / cipzáras rekesz
| Súly | 0.11 kg |
| Térfogat | 1.2 liter |
| Színek | Szürke |
| Táska típus | Övtáska |
| Méret | 26 x 15 x 5 cm |
| Anyag | Gyűrt nylon |
| Kollekció | FW25 |
| Garancia | 6 hónap |
| Márka | Kipling |
Állítható pánt / cipzáras rekesz
| Súly | 0.11 kg |
| Térfogat | 1.2 liter |
| Színek | Szürke |
| Táska típus | Övtáska |
| Méret | 26 x 15 x 5 cm |
| Anyag | Gyűrt nylon |
| Kollekció | FW25 |
| Garancia | 6 hónap |
| Márka | Kipling |