Leírás és Paraméterek
Cipzáras / kiakasztható / belső cipzáras zsebek
| Súly | 0.3 kg |
| Színek | Zöld |
| Táska típus | Kozmetikai táska és neszeszer |
| Méret | 21,5 x 11,5 x 16,5 cm |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | SS26 |
| Garancia | 2 év |
| Márka | Mandarina Duck |
Cipzáras / kiakasztható / belső cipzáras zsebek
| Súly | 0.3 kg |
| Színek | Zöld |
| Táska típus | Kozmetikai táska és neszeszer |
| Méret | 21,5 x 11,5 x 16,5 cm |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | SS26 |
| Garancia | 2 év |
| Márka | Mandarina Duck |