Leírás és Paraméterek
Cipzáras / belső cipzáras zseb
| Súly | 0.1 kg |
| Színek | Kék |
| Táska típus | Kozmetikai táska és neszeszer |
| Méret | 20 x 10 x 14,5 cm |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | SS26 |
| Garancia | 2 év |
| Márka | Mandarina Duck |
Cipzáras / belső cipzáras zseb
| Súly | 0.1 kg |
| Színek | Kék |
| Táska típus | Kozmetikai táska és neszeszer |
| Méret | 20 x 10 x 14,5 cm |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | SS26 |
| Garancia | 2 év |
| Márka | Mandarina Duck |