Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG|
RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével.
RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 2.5 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 68 liter |
| Méret kategória | Közepes méret (56-69 cm) |
| Színek | Fehér |
| Méret | 46 x 69 x 29 cm |
| Anyag | Szövött Polipropilén |
| Kollekció | C-Lite |
| Garancia | 10 év |
| Akció | -5% |
| Márka | Samsonite |
| Zár | TSA funkciós számzár |
| Kerekek | 4 bolygókerék |
| Külső | ID tartó, Alsó fogantyú |
| Belső | Belső elválasztó, Keresztpántos gumi ruha leszorít |