Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG| RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével. RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 1 kg |
| Térfogat | 20.5 liter |
| Stílus | Business |
| Színek | Fekete |
| Táska típus | Hátizsák |
| Méret | 30 x 43 x 18 cm |
| Laptop rekesz méret | Nagy méret (15"-17,5") |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | Evosight |
| Garancia | 2 év |
| Akció | -12% |
| Márka | Samsonite |