Youtube videók
Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG|
RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével.
RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 2.5 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 98,5 liter |
| Méret kategória | Nagy méret (70-79 cm) |
| Színek | Kék |
| Méret | 51,5*75*31 cm |
| Anyag | Curv® |
| Kollekció | Lite-Shock |
| Garancia | 10 év |
| Akció | -8% |
| Márka | Samsonite |
| Zár | TSA funkciós számzár |
| Kerekek | 4 bolygókerék, mely 360 fokban történő gördülékeny mozgathatóságot biztosít |
| Külső jellemzők | Plusz alsó fogantyú a bőrönd alján a még könnyebb mozgathatóság érdekében |
| Belső rögzítés | Elválasztólap, Rugalmas keresztszalagok |