Leírás és Paraméterek
| Súly | 2.2 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 40/46 liter |
| Méret kategória | Kabin méret ( -55 cm) |
| Színek | Piros |
| Méret | 40 x 55 x 20/23 cm |
| Anyag | Roxkin (Polipropilén) |
| Kollekció | Proxis |
| Garancia | 10 év |
| Márka | Samsonite |
| Súly | 2.2 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 40/46 liter |
| Méret kategória | Kabin méret ( -55 cm) |
| Színek | Piros |
| Méret | 40 x 55 x 20/23 cm |
| Anyag | Roxkin (Polipropilén) |
| Kollekció | Proxis |
| Garancia | 10 év |
| Márka | Samsonite |