Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG| RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével. RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 3.3 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 71/79 liter |
| Méret kategória | Közepes méret (56-69 cm) |
| Színek | Rózsaszín |
| Méret | 46 x 68 x 26/29 cm |
| Anyag | Polipropilén |
| Kollekció | Restackd |
| Garancia | 5 év |
| Akció | -8% |
| Márka | Samsonite |