Youtube videók
Leírás és Paraméterek
| Súly | 3.8 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 74/83 liter |
| Méret kategória | Közepes méret (56-69 cm) |
| Színek | Fehér |
| Méret | 42,5 x 65 x 28 cm |
| Anyag | Polikarbonát |
| Kollekció | Comby HS |
| Akció | -10% |
| Márka | Hedgren |
| Súly | 3.8 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 74/83 liter |
| Méret kategória | Közepes méret (56-69 cm) |
| Színek | Fehér |
| Méret | 42,5 x 65 x 28 cm |
| Anyag | Polikarbonát |
| Kollekció | Comby HS |
| Akció | -10% |
| Márka | Hedgren |