Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG| RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével. RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 2.3 kg |
| Bőrönd anyag | Puha |
| Térfogat | 39/46 liter |
| Méret kategória | Kabin méret ( -55 cm) |
| Színek | Kék |
| Méret | 40 x 55 x 23/26 cm |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | Base Breeze |
| Garancia | 5 év |
| Akció | -8% |
| Márka | Samsonite |