Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG| RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével. RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 2.8 kg |
| Bőrönd anyag | Puha |
| Térfogat | 68/76 liter |
| Méret kategória | Közepes méret (56-69 cm) |
| Színek | Zöld |
| Méret | 43 x 67 x 27/31 cm |
| Anyag | Textil |
| Kollekció | Base Breeze |
| Garancia | 5 év |
| Akció | -8% |
| Márka | Samsonite |