Leírás és Paraméterek
| Súly | 3.9 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 147 liter |
| Méret kategória | Extra nagy méret (80 cm- ) |
| Színek | Piros |
| Méret | 61 x 86 x 33 cm |
| Anyag | Roxkin (Polipropilén) |
| Kollekció | Proxis |
| Garancia | 10 év |
| Márka | Samsonite |
| Súly | 3.9 kg |
| Bőrönd anyag | Kemény |
| Térfogat | 147 liter |
| Méret kategória | Extra nagy méret (80 cm- ) |
| Színek | Piros |
| Méret | 61 x 86 x 33 cm |
| Anyag | Roxkin (Polipropilén) |
| Kollekció | Proxis |
| Garancia | 10 év |
| Márka | Samsonite |