Leírás és Paraméterek
ELÉRHETŐSÉG| RENDELÉSRE: A termék jelenleg nincsen készleten, azt a gyártótól kell megrendelnünk külföldi raktárból. Ha a gyártónak van készleten a termék, a kiszállítási idő 5-10 munkanap. A rendelhetőségről minden esetben visszaigazolást küldünk a pontos szállítási idő feltüntetésével. RAKTÁRON: A termék készleten van, a kiszállítási idő 1-5 munkanap.
| Súly | 2.1 kg |
| Térfogat | 38 liter |
| Stílus | Casual |
| Színek | Zöld |
| Táska típus | Utazó- és sporttáska |
| Méret | 39 x 53 x 23 cm |
| Laptop rekesz méret | Nagy méret (15"-17,5") |
| Anyag | R-PET |
| Kollekció | Roadseeker |
| Garancia | 5 év |
| Akció | -8% |
| Márka | Samsonite |